Chata Lion se nachází ve Velké Úpě v Krkonoších, Je možno využít celkem 15 pokojů, 13 pokojů je umístěno na prvním patře a 2 se nachází v přízemí. Ubytování psího doprovodu je povoleno pouze po předchozí domluvě a je zpoplatněno 100,- Kč za noc.

Součástí objektu je velká společenská místnost a kuchyň s veškerým vybavením pro přípravu vlastního stravování. V případě zájmu o jednotné večeře nás kontaktujte. Tato služba je možná, ne však garantovaná. Na pokojích je k dispozici ložní prádlo s výjimkou ručníků.

Během zimních pobytů (prosinec – březen) není možné parkování přímo u chaty, jelikož se chata nachází přímo na sjezdovce Skiresortu Velká Úpa. Doprava věcí je v tomto období za příznivých podmínek zajištěna skútrem. Parkování je pak možno domluvit u hotelu Atlas nebo na veřejných parkovištích v okolí. V letním období je parkování zdarma přímo u chaty, ale je nutné zaplatit poplatek Krkonošskému národnímu parku, který činí 100 Kč na den nebo 200 Kč na 2-7 dní.

V celém objektu platí přísný zákaz kouření.

Při odjezdu je nutné dát celý objekt do stavu, v jakém byl přebírán, tedy sundat ložní prádlo a provést úklid pokojů, společných prostor a kuchyně.

V období 28/7/24-11/8/24 možnost pronájmu jednotlivých pokojů na minimálně tři noci. Cena 450 Kč za osobu a noc, pro členy OS SKP 300 Kč za noc na osobu.

V době státních svátků, Velikonoc a Vánoc platí zvýšená sazba, a to o 1000,- za noc.

V okolí je možnost výletů na Růžohorky či až na vrchol Sněžky. Pec pod Sněžkou je vzdálená 3km, zde můžete využít lanovku na Sněžku. V Peci pod Sněžkou se také nachází bobová dráha o délce 900 metrů. Přímo ve Velké Úpě můžete navštívit Herní krajinu Pecka, kam se dá dopravit lanovkou Velká Úpa – Portášky, nebo dojít pešky.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na kristofova.iveta@ossklo.cz .